wz
Minonkad
Home
Grafika
Animace
Stahuj
Tvorba stránek
HTML
Kontakt
index » tvorba
!!!AKCE!!!
Vážení návštěvníci, právě probíhá letní akce se slevou 50% na všechny webové tvorby.

Tvorba stránek
Jsme rádi že ste pokročili k tvorbě webu. Níže jsou uvedeny šablony ze kterých vám zhotovýme web který chcete, stačí si vybrat. Také dole naleznete naše reference (weby již hotové). O významu webových stránek dnes nikdo nepochybuje. Web není jen Vaší vizitkou, ale ve velké většině případů i první kontakt zákazníka s Vaší společností. Tvoří důležitou součást firemní značky a strategie, a proto se snažíme pojmout výrobu webů komplexně a pracujeme s detaily. Od vstupní analýzy, přes návrh zajímavé a poutavé grafiky po realizaci a vývoj. Jistě vás také zajímá cena za tvorbu stránek. Cena stránek je už od 500,- Kč se vším všudy a vždy je uvedena přibližná cena u příslušné šablony.

Objednávka
Všechny položky označené *, jsou povinné.

Váš e-mail: *
Jméno a Příjmení: *
Tel. číslo: *
Icq číslo:
Vyberte svojí šablonu: *
Poznámka:

Technická podpora www stránek
Technická podpora zajišťuje pro Vaší firmu kontrolu funkčnosti www stránek, vytvoření a správu odkazů na nejznámějších doménách a portálech + správcovství www, zdarma obnova všech údajů, grafické úpravy 2x ročně, odkazy přímo vedoucí na Vaše www stránky. Technická podpora v příštích 3 měsících ZDARMA!
V případě vašeho zájmu a vaší spokojenosti s webmástrem je cena Technické podpory v příštích letech 300,-Kč za měsíc.

Zákaznická podpora www stránek
Je pohodlné když můžete svého webmástera kontaktovat 24 hodin deně 7 dní v týdnu, avšak ještě pohodlnější je zhotovení vaší žádosti na úpravu obsahu do 48 hodin. Vždy stačí včas kontaktovat s již připravenou změnou obsahu a webmáster bez jakýchkoliv námitek vaší žádost příjme a ihned zrekonstruuje.

Doména
Doména, neboli domovská adresa, je jednoznačné označení počítače nebo serveru připojeného k Internetu, např www.minonkad.kvalitne.cz. Každá doména má svého vlastníka, vlastníkem domény však může být pouze jeden subjekt. Vlastníte již svojí doménu, ale chcete změnit vzhled? Nebo nemáte svoji doménu? po konzultaci s naším webmásterem lze nějakou tu doménu pro vás vytvořit.
Šablony
Šablona 01Šablona 02
infoinfo
1 500,-Kč
800,-Kč
2 000,-Kč
1 000,-Kč

Další šablony»

Reference
DJ-Minominonkad

Další reference»