wz
Minonkad
Home
Grafika
Animace
Stahuj
Tvorba stránek
HTML
Kontakt
Vítejte
Dnes již každý malý i velký podnikatel či ředitel malé i větší firmy chce mít svojí www prezentaci pro zviditelnění na internetu. Na tomto webu jsou vám nabídnuty animace, grafické úpravy, tvorba www stránek + zvýšení jejich návštěvnosti, zařazení do katalogu stránek v síti webzdarma nebo ic.cz. Dále váš web bude vložen do vyhledávače seznam.cz a jiných. Vše jen na vaše přání a podle vašich představ. Stačí si vybrat jednu z šablon a poslat svou objednávku na jeden z kontaktů.

!!!AKCE!!!
Vážení návštěvníci, právě probíhá letní akce se slevou 50% na všechny webové tvorby.

Technická podpora www stránek
Technická podpora zajišťuje pro Vaší firmu kontrolu funkčnosti www stránek, vytvoření a správu odkazů na nejznámějších doménách a portálech + správcovství www, zdarma obnova všech údajů, grafické úpravy 2x ročně, odkazy přímo vedoucí na Vaše www stránky. Technická podpora v příštích 3 měsících ZDARMA!
V případě vašeho zájmu a vaší spokojenosti s webmástrem je cena Technické podpory v příštích letech 300,-Kč za měsíc.

Zákaznická podpora www stránek
Je pohodlné když můžete svého webmástera kontaktovat 24 hodin deně 7 dní v týdnu, avšak ještě pohodlnější je zhotovení vaší žádosti na úpravu obsahu do 48 hodin. Vždy stačí včas kontaktovat s již připravenou změnou obsahu a webmáster bez jakýchkoliv námitek vaší žádost příjme a ihned zrekonstruuje.

Doména
Doména, neboli domovská adresa, je jednoznačné označení počítače nebo serveru připojeného k Internetu, např www.minonkad.kvalitne.cz. Každá doména má svého vlastníka, vlastníkem domény však může být pouze jeden subjekt. Vlastníte již svojí doménu, ale chcete změnit vzhled? Nebo nemáte svoji doménu? po konzultaci s naším webmásterem lze nějakou tu doménu pro vás vytvořit.