wz
Minonkad
Home
Grafika
Animace
Stahuj
Tvorba stránek
HTML
Kontakt
index » grafika
Grafická tvorba - grafický návrh, design

Jeden z nejvýraznějších prvků www stránky. Z velké části záleží právě na grafickém vzhledu www stránek, jestli návštěvníka a potencionálního zákazníka upoutá a nadchne pro další prohlížení webu nebo jej odradí a zákazník pak půjde hledat jinam.

My se řídíme heslem „V jednoduchosti je síla” a snažíme se pro své klienty navrhnout jednoduchý, účelný, nikoliv však fádní grafický vzhled, jež návštěvníka webu „chytí a povede” jej až k cíli svého hledání v logických krocích.

Při tvorbě se držíme těchto zásad:
  • www stránka má být graficky atraktivní, neboť právě to je věc, která na návštěvníka zapůsobí jako první;
  • www stránka má být jednoduchá, tak aby se v ní návštěvník snadno vyznal a našel hledané informace;
  • www stránka musí být originál, aby zdůraznila jedinečnost klienta;
  • na stránce by se neměl vyskytovat nepotřebný balast, který návštěvníka jen mate. Naopak nesmí chybět propracované intuitivní menu a další prvky navigace.

Loga

Pro naše klienty nabízíme rovněž tvorbu logotypů. Při tvorbě logotypů dbáme jako vždy na originalitu a srozumitelnost loga díky čemuž bude mezi konkurencí snadno identifikovatelné a zapamatovatelné.

Tvorba logotypu je jednou z hlavních součástí tvorby vizuálního stylu společnosti, ze kterého pak vychází kompletní barevná kompozice. Vizuální styl je základem pro další reklamní materiály (letáky, vizitky, www stránky a další).

Bannery

Webové bannery – reklamní proužky jsou vhodné zejména pro brandovou reklamu. Tento typ reklamy má za úkol zvýšit povědomí širokého veřejnosti o společnosti jako takové. Nepodporuje však nabízené služby a výrobky. Pro takovýto typ reklamy jsou vhodné především PPC reklamy.

Objednávka
Všechny položky označené *, jsou povinné.

Váš e-mail: *
Jméno a Příjmení: *
Tel. číslo: *
Icq číslo:
Vaše přání? *